מאמרים בנושאי התפתחות אישית וצמיחה רוחנית

 © כל הזכויות שמורות ל-רות אהרוני 

~ ~ ~ ~ ~ ~

תפקידו של מאמן אישי הוא, בין השאר, לסייע לכם לזהות את אזור הנוחות, לאתר את התירוצים שלכם, ולהתגבר על הפחדים. בכך מוּסרים המכשולים בדרך להצלחה, ונסללת הדרך לשינוי כוללני רצוי בחייכם, להשגת היעדים ולהגשמת המטרות שלכם:
אימון אישי לשינוי והגשמה עצמית

~ ~ ~ ~ ~ ~

בעידן החדש, אסטרולוגיה התפתחה כתורה הומניסטית רוחנית, שמעוררת את המודעות ומעודדת יציאה ממגבלות, כולל מגבלות הגורל. אסטרולוגיה הומניסטית מודרנית מדגישה את אפשרויות הבחירה החופשית לקראת התפתחות רוחנית:
בחירה חופשית בעזרת אסטרולוגיה

~ ~ ~ ~ ~ ~

תרפיית קו הזמן היא טכניקה ייחודית מתחום NLP. המטרה המרכזית של תרפיית קו הזמן היא לשחרר רגשות שליליים ולסלק אמונות מגבילות כדי שתעשו פריצת דרך בחייכם ותממשו את עצמכם במלאות:
NLP ו-תרפיית קו-הזמן – לפתרון בעיות ופריצת דרך

 

~ ~ ~ ~ ~ ~

המשמעות המילולית של המילה ריברסינג rebirthing היא היוולדות מחדש. כשנכנסים לתהליך זה ומתמידים בו, אפשר לחוש שהחיים מתחילים מחדש, ממש מהנקודה שבה נלקחה החלטה מודעת לפתוח דף חדש כדי לשפר את החיים:
ריברסינג –נשימה מודעת לשיפור החיים

 

 ~ ~ ~ ~ ~ ~  

שחזור גלגולים זו שיטת טיפול שבעזרתה אתם חוזרים לעבר שלכם, כדי לתקן בעיות בהווה. כדי למצוא ולהבין את הסיבה לדבר מסוים שקרה לכם, ולתקן את תוצאותיו, עליכם לחזור למה שקרה בגלגולים קודמים והוטבע עמוק בתת מודע שלכם:
שחזור גלגולים - תרפיה לתיקון קרמה 

 ~ ~ ~ ~ ~ ~

פעמים רבות כשמחליטים לשנות כיוון בחיים, "לחשב מסלול מחדש" בכל תחום, 
אז דווקא בסמוך להחלטה האמיצה מתעורר המלווה הצמוד "הכי נאמן" שלכם – הפחד:

איך להתמודד עם פחדים 
~ ~ ~ ~ ~ ~
 
זה די שגרתי שאנחנו תופסים "מחלות משונות" ש"עוזרות לנו לברוח או להימנע מדברים שאנחנו צריכים לעשות אך מתעצלים או פוחדים ודוחים.... קבלו כאן "רשימת מחלות נפוצות" ורצפט להחלמה מהן:

~ ~ ~ ~ ~ ~

תהליך הצמיחה האישית הוא תהליך של העלאת רמת המודעות העצמית. על כן, גם כאשר אתם עושים משהו טוב עבור אחרים, עליכם להיות כנים עם עצמכם ולבדוק מתוך מודעות מלאה – מה באמת אתם מצפים לקבל ומהי טובת ההנאה הסמויה שלכם:

מהי נתינה אמיתית

~ ~ ~ ~ ~ ~

נגיש ופשוט, קצר וקולע – פטנט שעוזר מאד להתניע אחרי תקופות מאתגרות, עוזר לטהר את כל המערכות – הגופנית, הנפשית, המנטלית, הרוחנית, להתעורר כל בוקר כמו חדש, ולהכניס פרץ של אנרגיה לחיים:
להתעורר כל בוקר כמו חדש

~ ~ ~ ~ ~ ~

תרגיל רב עוצמה שמקורו בטקסט טיבטי עתיק, שבעזרתו תתחברו ל-4 היסודות בעולם החיצוני –  אש, אדמה, אוויר, מים, שמייצגים בהתאמה ארבעה תפקודי מודעות בעולמנו הפנימי – אינטואיציה, תחושה, חשיבה, רגש:
מדיטציה טיבטית – עץ החיים

 ~ ~ ~ ~ ~ ~

דרך מצוינת לשמור על איזון פנימי ושביעות רצון היא מדיטציית הליכה בחיק הטבע, טכניקת שבה כל צעד שאתם עושים, הוא כל מה שיש ברגע הזה. זהו אחד האמצעים הבדוקים להיות כאן-ועכשיו, בדיוק ברגע הזה:
מדיטציית הליכה בטבע

~ ~ ~ ~ ~ ~ 

היסטוריה קרמתית מסבירה מדוע כבר בפגישה ראשונה, אנחנו מרגישים משיכה מיידית לאנשים מסוימים או דחייה מיידית מאנשים אחרים. אם נוצר ביניכם קשר, קשר עכשווי זה יכול לשקף קשר מן העבר. תמיד יש סיבה שקשורה בחיים קודמים להתחברות לאדם אחר:

מפגשים מהסוג הקרמתי
 

~ ~ ~ ~ ~ ~

 הדמויות שבתוכנו מייצגות את העולם שלנו, הפנימי והחיצוני, והן למעשה מנהלות אותנו. כשאיננו מודעים לכך, אנחנו פועלים באופן אוטומטי וללא מודעות. כשמודעים לכוחן ולהשפעה שלהן, ניתן לפעול מתוך מודעות שמאפשרת בחירה:
מסע נפשי רוחני להיכרות עם הדמויות הפנימיות

 

~ ~ ~ ~ ~ ~

לכולנו יש אישיויות משניות, שמתחבאות בתוכנו, ברובד התת מודע, והן מבקשות להתבטא ולקבל במה. חשוב לתקשר עם האישיויות הפנימיות האלה, כי זה מאפשר לנו להתוודע לקולות השונים והסותרים שבתוכנו, ולפתור את הקונפליקטים:

איך לתקשר עם הדמויות שבתוכנו

 ~ ~ ~ ~ ~ ~

לא כל כך בא לנו להסיר את המסכות שמגוננות עלינו, וגם ההוא שמסתתר שם, לא בא לו שנחשוף אותו ונוציא אותו לאור, ולכן הוא מתחמק ומתחבא, בפינות הכי אפלות, מתחפר עמוק בתוכנו, הצד הכי אפל באישיותנו:
מי זה מסתתר שם מאחורי המסכה שלנו

 

~ ~ ~ ~ ~ ~

 

סליחה זה אקט של נדיבות כלפי עצמך שמאפשר לך קבלה עצמית מלאה; סליחה זה מפתח לשחרור מכבלים פנימיים, שמאפשר לך לעשות תיקון בחפץ לב. סליחה 'מתחילה בבית' הפנימי ומתפשטת בגלים אנרגטיים טובים לכל הכיוונים:

הסודות הצפוּנים של הסליחה

~ ~ ~ ~ ~ ~

 

כאשר אתם דוגרים על אירועי עבר קשים או לא נעימים ומייסרים את עצמכם על טעויות כאלה ואחרות שעשיתם, אתם בעצם מתווכחים עם המציאות. וויכוח עם המציאות והיצמדות לעבר הם זללני אנרגיה ידועים:
סליחה עצמית זה כל מה שנחוץ

 ~ ~ ~ ~ ~ ~
 

הו'אופונופונו היא שיטה הוואית עתיקה שמשמעות שמה: "השבת הסדר האלוהי על כנו". המטרה של שיטה זו היא להחזיר את הדברים למצבם התקין הטבעי ולהגיע למצב פנימי מטוהר והרמוני, שבאופן טבעי יוקרן החוצה, לעולם סביבנו. 

הו'אופונופונו

 ~ ~ ~ ~ ~ ~

 

כל אחד מאיתנו מחויב ליציאת מצרים אישית משלו, יציאה לאור מתוך מקום פנימי שבו אנו מגבילים את עצמנו, המקום שבו אנחנו נמצאים בין המְצָרִים. יציאת מצרים היא יציאה מבין המְצַרִים, מבין הגבולות:
לכל אחד יש ארץ מצרים משלו

 

~ ~ ~ ~ ~ ~
 

האש, אחד מיסודות הטבע הראשיים, מייצגת את רובד הנשמה. חיבור חיובי ליסוד האש מפתח את האינטואיציה, משרה אופטימיות, יוצר חיבור לחזון. ביטחון עצמי, יוזמה, היענות לאתגרים, אומץ, יצירתיות, מלמדים על יסוד אש מאוזן בתוכנו:
להעיר את האש הפנימית

~ ~ ~ ~ ~ ~

האני המיטבי מכיל את כל התכונות החיוביות שיש בכם, ואת אלה שאתם רוצים לחזק בתוככם. למדו ליצור את האני המיטבי שלכם, והתחברו אליו בכל עת שאתם זקוקים לתמיכה ואהדה, חיזוק והעצמה, ותוכלו לפעול באמצעותו כדי להשיג ולהגשים כל דבר שתרצו בו: 
 

איך להתחבר לאני המיטבי

~ ~ ~ ~ ~ ~ 

קראו גם >> מאמרים מומלצים בנושא אסטרולוגיה

רות אהרוני | מנטורית להתפתחות אישית | 08-9340269
יישום מעשי של עקרונות רוחניים | מעגלי העצמה להגשמה

הצטרפו אלי דרך כל דף באתר זה - וקבלו במתנה כלים לשינוי - ליישום מיידי


cheap air max|cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans|wholesale jewelry china|wholesale cheap jerseys