מפגשים מהסוג הקרמי
פרק מהספר: 

הקשר הקרמי – על גלגולים ואהבות בגלגל המזלות

 

 

לפני הלידה הנשמה שלנו בוחרת את כל התנאים שיתאימו להגשמת המטרות שלנו בקיום הנוכחי. זה כולל גם את הבחירה של מקום וזמן הלידה, שיאפשרו מערך כוכבי מתאים שיתמוך במטרות ובמימוש הפוטנציאל שלנו. אחת המטרות המרכזיות היא קשרים עם נשמות שהיכרנו בגלגולים קודמים, והפגישות המחודשות עם נשמות אלה נועדו להוות שיעורים עבור הנשמה.
 

היסטוריה קרמתית מסבירה מדוע כבר בפגישה ראשונה, אנחנו מרגישים משיכה מיידית לאנשים מסוימים או דחייה מיידית מאנשים אחרים. אם נוצר ביניכם קשר, קשר עכשווי זה יכול לשקף קשר מן העבר. תמיד יש סיבה שקשורה בחיים קודמים להתחברות לאדם אחר. הסיבה יכולה להיות העמקת הקשר, איזון קרמה שלילית בין אנשים, או פרעון חוב, אם נוצרה מחויבות כלשהי ביניהם בעבר. לעיתים ההתקשרות היא תוצאה של שילוב כמה סיבות.
 

כשאנשים מסוימים נכנסים לחייכם, למרות שאינכם זוכרים שהיכרתם אותם, הנשמה שלכם זוכרת. בתת מודע שלכם שמורים זיכרונות על טיב היחסים, על אירועים שהתרחשו ועל התנסויות שהיו לכם איתם. אם היחסים היו שליליים בעבר, בחיים אלה יש לאזן ולתקן אותם על ידי התייחסות חיובית הדדית. אם היחסים היו טובים, יחסים אלה נמשכים ומעמיקים עכשיו, ואתם נהנים הדדית מהקשר המחודש.
 

רק לעיתים רחוקות ניתן למצוא שני אנשים שנמצאים יחד, שלא היה ביניהם קשר כלשהו בעבר, ולו לזמן קצר ביותר. רגשות מחיים קודמים ממשיכים מגלגול לגלגול ומשפיעים על החיים העכשוויים. בעיות בקשר, גם אם הן נוצרות כתוצאה מנסיבות בהווה, הן תולדה של בעיות בלתי פתורות מן העבר. הבעיות ממשיכות לצוץ ולצוף עד שמצליחים לפתור אותן. קשרים בעייתיים הם הזדמנות מצוינת ללמידה, ואם אתם נמצאים עם אדם מסוים עכשיו, הרי זה כיוון שנוצרו הנסיבות שמתאימות לאיזון הקרמה המשותפת.

פעולות, מחשבות ורגשות שליליים יוצרים קרמה שלילית מחודשת, שתצטבר ותהיה חייבת להיות מטופלת בעתיד או בחיים עתידיים. כאשר מגיבים ליחסים בצורה שלילית, עם מרירות, רוגז, רגש אשמה, רגש נקמה, תחושת עוול, האשמה, הטלת דופי וכדומה, זה סימן שהשיעור עוד לא נלמד, ולכן, מתי שהוא בעתיד תיקרה ההזדמנות ללמוד את השיעור הנדרש, לתקן את המצב ולמחוק את הקרמה השלילית.
 

כאשר קשר הוא בעייתי, והקשיים ביחסים נראים כבלתי נפתרים, זה ברור לחלוטין, שידו הארוכה של חוק הקרמה מעורבת בעניין. אם הקשיים לא ייפתרו והעוינות לא תתפוגג, אין שום ספק שהשניים ייאלצו להיפגש שוב ושוב, עד שהבעיות ייפתרו, והרמוניה ביניהם תושג. הבנה ומודעות עוזרות להתגבר על קרמה שלילית. לכל אחד יש מה ללמוד בחייו העכשוויים, וקשרים עם הזולת הם בית ספר ראשון במעלה. אם לומדים את השיעור, אפשר לעבור לשיעור חדש.

אוהבים מן העבר נולדים מחדש שוב ושוב אל מסגרת משותפת, והפגישה המחודשת נועדה להוות שיעור עבור הנשמה, ותוכננה טרם הלידה. הם יימשכו זה לזה, גם אם לא יזכרו את המאורעות המשותפים מן העבר, והאהבה תתחדש. לאנשים רבים יש קשרי אהבה ללא בעיות. הקשר ביניהם אוזן בעבר, והם נפגשו שוב על מנת לקצור את פרי אהבתם בנעימים. הם למדו את שיעורי העבר שלהם בזוגיות, והם נמצאים כאן כדי לצמוח ולהתפתח בתחומים אחרים. הם הרוויחו את ההרמוניה ביניהם דרך התנסויות טראומטיות רבות, יחד ולחוד, בהן הם רכשו חוכמה ולמדו מהי אהבה אמיתית.
 

לאנשים שאתם חשים קרבה אליהם היו קשרים איתכם בזמן אחר ובמקום אחר.

אלה שפיתחתם איתם קשרים נפשיים ויחסי קירבה בגלגולים אחרים הם נשמות קרובות -SOUL MATES. כשפוגשים אדם שהוא נשמה קרובה, מרגישים אליו קשר וקירבה מיידיים. נוח לנו בחברתו, ואנו מרגישים שנפגשנו איתו בעבר, גם אם זה עתה נפגשנו בו לראשונה בחיים אלה.
 

נשמות קרובות חלקו איתנו חיים קודמים, אם כי לא בהכרח באותו תפקיד שאותו הם ממלאים בחיינו היום. ייתכן שהיו אהובים, ידידים, קרובי משפחה בדרגות קירבה שונות.

קִרבת הנשמות מסבירה מדוע נוצרות התקשרויות זוגיות בלתי שגרתיות בין בני אדם שהם לכאורה שונים זה מזה, כגון: בני לאומים שונים, בני גזעים שונים, בני זוג שפער הגילים ביניהם גדול ומעורר תמיהה וכדומה.

לקרבת הנשמות יש דרגות שונות, על ידי השוואת המפות האסטרולוגיות של שני המשתתפים בקשר ניתן לאתר את הדרגות השונות של הקשר הקרמי ביניהם. השוואה בין מפות אסטרולוגיות מאפשרת להבין ולהפנים מה הם השיעורים הקרמתיים שיש ללמוד מקשרים ומיחסים עם הזולת, ומלמדת מה צריך לתקן.

© כל הזכויות שמורות ל
רות אהרוני
מומחית ב אסטרולוגיה הוררית
מאמנת אישית בעזרת אסטרו-קואצ'ינג

 

מחברת ספרי אסטרולוגיה ייחודיים
סופרת בינלאומית לספרי התפתחות וצמיחה

 

לחצו כאן >> מאמרים חשובים בנושא אסטרולוגיה