שחזור גלגולים קודמים? לְמה זה טוב?

שחזור גלגולים זו שיטת טיפול שבעזרתה אתם יכולים לחזור לעבר שלכם, כדי לתקן בעיות בהווה, בחיים הנוכחיים שלכם. המטרה של חזרה לעבר בעזרת תרפיית שחזור גלגולים לא נועדה כדי לספק את יצר הסקרנות, אלא כדי לקבל תובנות לחיים שלכם כאן-ועכשיו, כדי שלא תחזרו על טעויות מהעבר, שהן תוצאה של דפוסי חשיבה והתנהגות שהתקבעו בתת מודע שלכם, וכדי שתתקנו בחיים העכשוויים את כל מה שצריך לתקן, כדי שתחיו חיים טובים ומשופרים בכל תחום.  


 

שחזור גלגולים קשור קשר הדוק עם תיקון קרמה. על פי חוק הקרמה כדי למצוא את הסיבה לדבר מסוים שקרה לנו לא מספיק לבדוק את העבר שלנו בחיים הנוכחיים, כיוון שהחיים הם חוויה שנמשכת לאורך כמה גלגולים, ומה שקורה לאדם בהווה יכול להיות תוצאה של מה שקרה לו בגלגולים קודמים והוטבע עמוק בתת מודע שלו.
 

כאשר אתם חוזרים אל גלגולים קודמים שלכם, אתם מוסיפים למטען הידע שלכם על עצמכם, אתם לומדים על היחסים שלכם עם הסובבים אתכם דרך הפרספקטיבה של העבר, ומקבלים תובנות על מהלך חייכם העכשווי. מערכות יחסים משמעותיות התחילו כבר בגלגולים קודמים. כמו כן, לפעמים האדם נושא עמו מחלות, פחדים, בעיות ומצוקות, שהמקור שלהם אינו באירועים ונסיבות מן הגלגול הזה, אלא נטוע בגלגולים אחרים, קרובים או רחוקים, וזיהוי מקור זה יכול לשחרר אותו מההשפעה שלהם.
 

שחזור גלגולים הוא תהליך פסיכולוגי-רוחני שהמטרה שלו היא לאתר את השורשים העמוקים של הבעיות שלכם ולשחרר אתכם מהמקור של הבעיות באופן יסודי. בתהליך של שחזור גלגולים תוכלו לחשוף טראומות מודחקות מהעבר בחיים הנוכחיים וגם מהגלגולים הקודמים, שגרמו לכם ליצירת דפוסי חשיבה מגבילים ולחסימות אנרגטיות. במהלך שחזור גלגולים אתם משחררים את הטראומות המודחקות ואת החסימות, כך שתוכלו לזרום עם החיים בצורה ספונטנית ובלי עכבות, תוכלו לממש את עצמכם במלאות ולהתחבר לייעוד שלכם.
 

במפגשי שחזור גלגולים אתם עוברים תהליכים לשחרור, ריפוי ותיקון העבר, למען ההווה והעתיד שלכם. המטרה של טיפול שחזור גלגולים היא: 
 

* לחשוף אירועים מהעבר הגלגולי, שיוצרים חסימות בחייכם העכשוויים

* להבין מדוע החיים שלכם לא מתנהלים כמו שהייתם רוצים

* לשחרר את תת המודע שלכם מהתניות שליליות

* לתקן בעיות ולפתור קונפליקטים בחייכם כאן-ועכשיו

* לשפר את כל תחומי החיים – אישיים, זוגיים, משפחתיים, מקצועיים

* להגדיר יעדים ולהגשים את המטרות שלכם

* לגלות ולממש את הייעוד שלכם

 

© כל הזכויות שמורות ל-רות אהרוני

 התקשרו לקביעת פגישת שחזור גלגולים ולקבלת פרטים נוספים
או השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם:

 08-9340269

RuthAharoni@gmail.com