איך המסע להגשמת הייעוד שלי הכשיר אותי
להנחות אתכם להגשים את הייעוד שלכם

מסע הייעוד שלי כמנחה להתפתחות אישית ורוחנית התחיל בשיעור הראשון שלי כתלמידת יוגה – עוד לפני שהשיעור נגמר כבר ידעתי בוודאות שאהיה מורה ליוגה. השנה הראשונה שבה לימדתי יוגה הייתה גם השנה האחרונה שבה לימדתי סִפרות. באותה שנה מנהל בית הספר התיכון שבו לימדתי חיפש מורים להעברת חוגי העשרה לתלמידים. אז כבר תרגלתי יוגה מזה כעשור, והמנהל הפגין ליברליות יתרה בתקופה שבה יוגה עוד לא הייתה כל כך אִין, ואיפשר לי להעביר חוג לתלמידים. (זה היה לפני יותר משלושים שנה, מרבית האנשים אז לא כל כך הבינו מה זה בדיוק יוגה, והיו גם כאלה ששאלו אותי אם אני שוכבת על מיטת מסמרים...)
 

אחרי ההתנסות המרוממת בהוראת יוגה, היה לי ברור שאני לא חוזרת ללמד סִפרות בבית ספר, וההזדמנות להגשים את הרצון שלי לעשות הסמכה כמורה ליוגה ניתנה לי שנה לאחר מכן, כשנפגשתי בוושינגטון עם סוואמי וישנו, מייסד ארגון שיבננדה ליוגה וודנטה.

כשמתחברים לייעוד זה יותר פשוט

באותה שנה שהינו במרלינד שבארה"ב בעקבות שנת שבתון של בעלי המדען, ואני השתתפתי באופן קבוע בשיעורי יוגה בעיר וושינגטון הסמוכה. יום אחד שמעתי שסוואמי וישנו דיבננדה מגיע מהמרכז העולמי בקנדה אל מרכז היוגה בוושינגטון, ולאחר שנקבעה לי פגישה איתו, ניגשתי אליו בדחילו ורחימו, ושטחתי בפניו את "ארבע הבעיות הקטנות" שניצבו בדרכי להגשמת המטרה: ארבעת ילדיי הקטנים, בתוספת של עוד בעיה אחת גדולה: החופש הגדול.

סוואמי וישנו שמע ומיד אמר: "אין לך שום בעיה. את תיקחי קורס מורים, והילדים שלך מוזמנים להיות בקייטנת היוגה לילדים". כמה פשוט!!! (זה מה שקורה כשמתחברים לרצון ולחזון ודבקים במטרה).

בקיץ ההוא וגם בקיץ שאחריו, שהינו במחנה היוגה בקנדה, השלמתי את כל ההכשרות הדרושות, וקיבלתי את התואר Master of Yoga.


ארגז כלים לצמיחה אישית ומימוש עצמי

כשחזרנו לארץ הגשמתי את הרצון ואת החזון שלי – להיות מורה ליוגה במשרה מלאה. במקביל לקבוצות של מבוגרים היו לי קבוצות ילדים, והייתי חלוצה בתחום הוראת יוגה לילדים בארץ. באותה תקופה נתיב הייעוד שלי הסתעף לכיוון הטיפול האלטרנטיבי ועסקתי גם ביוגה טיפולית.

כדי לאפשר להורים, לגננות ולמורים להכניס את היוגה לחיי היומיום של הילדים,
כתבתי ספר יוגה לילדים שפונה גם לגדולים - יוגה לי ולך ולגיל הרך. הספר יצא לאור לראשונה במחצית שנות השמונים, היה פורץ דרך בתחומו, נמכר באלפי עותקים ואזל מהחנויות למשך שנים אחדות. בעקבות פניות רבות מצד הורים, גננות ומורים, וגם מצד מורי יוגה שחיפשו אותו, החלטתי להחזיר אותו לשוק הספרים ולהוציא אותו לאור בעיצוב חדש. לצורך הפקתו צללתי ראש לעסקי המול"ות. 
ב-2003 הקמתי את הוצאת הספרים
 נאורה - ספרים לנשמה , שכיום אני מוציאה בה לאור את כל ספריי. ספר היוגה יצא מאז במהדורות נוספות, כולל מהדורה אינטרנטית באנגלית שנמכרת באמזון.

 

במקביל להוראת יוגה לימדתי גם אסטרולוגיה, שבה התמקצעתי בעת שהותי בארה"ב (במרילנד ובקליפורניה). 
בשבתון נוסף בארה"ב, קיבלתי הסמכה ב"אסטרולוגיה הוררית" מהכוהנת הגדולה של התחום, אייווי ג'ייקובסון.

אסטרולוגיה הוררית עוסקת במתן תשובות לשאלות ספציפיות ובפתרון קונפליקטים.

זהו התחום האסטרולוגי הקרוב ביותר למדע, כיוון שהוא מושתת על מערכת חוקים מוגדרת ומקיפה.

נגלה בפניי תחום מדהים ומרתק שמאפשר לי לתת ללקוחות שלי ייעוץ יותר מעשי, ממוקד ומדויק.


בשנת שבתון זו למדתי גם תקשור וטארוט, והרחבתי את מסלול הטיפול האלטרנטיבי:

השתלמתי ב- ריברסינג – נשימה מעגלית מודעת, בשחזור גלגולים ותיקון קרמה,

שיטות שמאפשרות להשתחרר מדפוסי חשיבה והתנהגות כובלים ומעכבים.

בהמשך הדרך לימדתי את כל הנושאים האלה בסדנאות להתפתחות עצמית ורוחנית.


הדרכה ליצירת מציאות כאן ועכשיו

בסוף אותה שנה כשחזרנו לארץ, אימצתי ויישמתי מסלול של ייעוץ אסטרולוגי טלפוני , שכבר היה נהוג אז בארה"ב, אך לא היה עדיין מוכר בארץ. זה היה חדשני למדי, אך אני מצאתי, ומוצאת גם היום, שייעוץ טלפוני הוא מאד יעיל ומועיל, וחוסך זמן ואנרגיהכיוון שההתייחסות שלי לאסטרולוגיה אינה כאל הגדת עתידות אלא כאל כלי עזר אפקטיבי ביותר ליצירת עתיד רצוי, היה לי חשוב להתמקצע גם בתחומים אחרים של "יצירת מציאות" – קואצ'ינג ו-NLP. לפני חמש עשרה שנים הוסמכתי כמאמנת אישית, וכשנה לאחר מכן הוסמכתי כמטפלת NLP בכירה – NLP Master Practitioner.

כאסטרולוגית-מאמנת אני מגדירה את עצמי כ"מאפשרת עתידות", ואני נעזרת באסטרולוגיה ככלי לאבחון, להבנה וליווי של תהליכי התפתחות אישית, ולהכוונה רוחנית. הוספתי לארגז הכלים שלי גם התמחות בתרפיית קו הזמן, ענף NLP ייחודי, שמטפל בין השאר בשחרור רגשות שליליים ואמונות מגבילות, נושאים שאני מתייחסת אליהם בהדגשה גם בספר מעגלי העצמה להגשמת הייעוד וגם בסדנת מימוש מטרות שמבוססת על הספר.


החומר הרב שהצטבר אצלי בעקבות הסדנאות שהעברתי, ובקשות של תלמידים שארכז את החומר, הניעו אותי לכתוב ספר כמעט בכל אחד מהנושאים שאני עוסקת בהם. הייחוד העסקי שלי הוא
סינרגיה, שילוב שיטות שמשדרג כל אחת מהשיטות, וגם את התוצאות שמשיגים בעקבות השימוש בשילוב השיטות האלה. השיטה שפיתחתי
 מעגלי העצמה להגשמה מכילה ומשלבת את המיטב של כל אחת מהשיטות שאני עובדת איתן.
 

גם ספרי מעגלי העצמה להגשמת הייעוד, מדריך אתכם באופן מעשי כיצד לגלות ולממש את עצמכם, וכיצד להגשים יעדים ומטרות שאתם מציבים ותציבו לעצמכם. הספרים שכתבתי הם שליחי הדרכה מעולים ויעילים, כיוון שהם מגיעים לקהלים גדולים בארץ ובחו"ל. האני מאמין שלי, שאותו אני מעבירה לקוראיי, לתלמידיי ולכל מי שנעזר בי בעבודתי הוא:

כל אחד מכם, בכל רגע נתון, בכל זמן ובכל שלב

יכול לשנות את חייו ולממש את שאיפותיו

לעולם לא מאוחר מדי עבורכם

לצאת למסע לחיפוש עצמי

למצוא את הייעוד שלכם

ולהגשים את עצמכם

 

 

 

לחצו כאן >> והכירו ספרים נוספים שלי להתפתחות וצמיחה

לרכישת ספרים בהנחה בקנייה מאובטחת >> לחצו כאן

מנטורית לצמיחה אישית והגשמה עצמית
 
מומחית לאימון אישי קצר מועד
מלווה ומובילה למימוש יעדים ומטרות
יוצרת ומפתחת שיטת "מעגלי העצמה להגשמה"
סופרת בינלאומית
   מחברת ספרי הדרכה לצמיחה אישית ורוחנית
מטפלת NLP בכירה
     בעלת הסמכה בינלאומית בתרפיית קו הזמן
אסטרולוגית מוסמכת
     30 שנות ניסיון בייעוץ ובהוראת אסטרולוגיה
BA בספרות ובפילוסופיה
Master of Yoga 
 

 


cheap air max|cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans|wholesale jewelry china|wholesale cheap jerseys