מהי שיטת NLP

 

שיטת NLP היא שיטה שמטרתה שיפור כל תחומי החיים ומימוש עצמי. שיטת NLP כוללת מגוון רב של טכניקות שונות שנועדו ליצור שינוי ארוך טווח בדפוסי החשיבה וההתנהגות. שיטת NLP מבוססת על העיקרון שהמחשבות שלנו מייצרות התנהגויות והתנהלויות מסוימות אשר יוצרות את המציאות שלנו, וההשפעה של שיטת ה- NLP מתרחשת באופן טבעי ומביאה לשיפור מיידי בכל תחומי החיים.
 

הטכניקות של שיטת NLP - נל"פ הן פשוטות ונגישות לכל אחד, ובעזרתן תתחברו לכוחות הפנימיים שלכם, תעוררו את הכישרונות שאולי אפילו לא ידעתם שקיימים בכם, תלמדו לפתור ביתר קלות מצבים בעייתיים, להתגבר על קונפליקטים, ולהגיע לתוצאות הרצויות לכם תוך זמן קצר.
 

ההבנה כיצד המוח האנושי פועל (Neuro) וכיצד ניתן להשתמש בשפה (Linguistic) בצורה מעצימה מאפשרת למטפל NLP להשפיע לטובה ולטווח ארוך על מי שבא לטיפול NLP, וזאת על ידי ניתוב המחשבות, הפעולות וההתנהגויות שלו (Programming) לעבר השגת המטרות שהוא מציב לעצמו.
 

על פי שיטת נל"פ (ניתוב לשוני פיזיולוגי) אם אדם מסוים יכול לעשות משהו, כל אחד יכול ללמוד איך לעשות זאת, ועל כן שיטת NLP בנויה על מודלים של אנשים מצליחים שהגיעו להישגים יוצאי דופן בתחומי התמחות שונים.
 

עיקרון מפתח נוסף ב- נל"פ אומר, שלכל אחד יש את כל המשאבים שהוא זקוק להם כדי להגשים כל מטרה שהוא רוצה להגשים. על כן, מטפל נל"פ מתאים את המודלים והטכניקות למפה האישית הייחודית שלכם, ומסייע לכם להתחבר באופן עוצמתי למשאבים הפנימיים שלכם.
 

שיטת NLP מכילה עקרונות מפתח נוספים, ויישום טכניקות NLP בחיי היומיום שלכם יחולל שינויים חיוביים בתפיסת העולם שלכם ובכל תחום בחייכם.

 © כל הזכויות שמורות לרות אהרוני

אתם מוזמנים להירשם לסדרת עקרונות מפתח לחיים על פי שיטת NLP
הירשמו בתיבת ההרשמה המתאימה שנמצאת בצד השמאלי של כל דף באתר >>>
www.Neorah.co.il
 
בברכה לשפע, הצלחה והגשמה