שרשרת הצלחה

על פי הספר

מדריך מעשי למימוש מטרות

 מאת
רות אהרוני

שרשרת הצעדים להשגת שליטה מירבית על חייך,
להגשמת מטרות והשגת יעדים:
 
1 – דעו את עצמכם – הסירו את המסכות
 

העיסוק ב"אני", עלול להוביל לטיפוח האגו על חשבון האני האותנטי. כדי לא ליפול למלכודת של עיסוק באני הייצוגי שלכם וברושם החיצוני שאתם משתדלים לעשות על אחרים, עליכם לשאול "מי אני" כדי להעמיק את ההיכרות עם האדם שמאחורי המסכה, עם האדם שבכם – שתוכו כברו. ההיכרות מאפשרת התחברות, ההתחברות מאפשרת לכם להקרין החוצה באופן ספונטני ואמין את האני האמיתי שלכם.
 
2 – הציבו ויַצבו את סולם הערכים שלכם  

פיתויים אורבים לנו על כל צעד ושעל, אך כאשר מערכת הערכים שלנו מגובשת ומיוצבת, פיתוי שנוגד את ערכינו ממש לא יכול להשפיע עלינו. על כן, דווקא אם אתם עוסקים בתחום תועלתני, שעלול להגביר את הנהייה אחרי החומר – עליכם להגדיר ולבסס היטב את מערכת הערכים שלכם, ולזכור בכל רגע נתון את העיקרון של  "הבאת ערך ותועלת לאחרים". כאשר זוכרים זאת, האמצעים החומריים הופכים להיות כלי לעשיית טוב, לא רק לעצמכם אלא גם לאחרים.
 
   3 – תַקשֵרו באופן בונה עם עצמכם ועם אחרים 

תקשורת בריאה עם עצמכם משמעה מודעות לשיח הפנימי שאתם מנהלים עם עצמכם. מודעות לדיאלוג הפנימי שלכם מאפשרת לכם לשנות אותו כך שיתמוך בהתקדמות שלכם. מודעות לדפוסי החשיבה ולדפוסי התגובה מאפשרת לשנות אותם כדי ליצור תקשורת בונה עם הסביבה החיצונית בכלל, ועם הסביבה הקרובה בפרט. רק כאשר מתוודעים ונעשים מודעים לדפוסים אלה, אפשר לתקן ולהבריא אותם.  
4 – התחברו לשורשים שלכם  

חיבור לשורשים הוא הכרחי כדי להתחבר לעצמכם, אך חיבור מפרה אינו מחייב התחברות למשפחת המקור דווקא, אלא יכול להתרחש דרך התקשרות למורשת אנרגטית שהיא טבעית עבורכם. על כן יעד מרכזי במסע החיבור לעצמכם הוא חיפוש ומציאת שורש הנשמה – התחברות לשורשי השייכות האנרגטית שלכם. התחברות לתשתית האנרגטית שלכם מאפשרת לכם לנקות את מה שקיבלתם בירושה ממשפחת המקור שלכם אך כבר אינו משרת אתכם, ולקלוט ערכים ומשאבים שמתאימים לכם ותואמים את הטובה העליונה שלכם ושל אחרים.  
 
  5 – טפחו יצירתיות ואהבה עצמית בריאה 

כאשר אתם מונעים על ידי אהבה עצמית בריאה, אתם יודעים מה באמת גורם לכם אושר ומה מצמיח אתכם. כאשר אתם מרשים לעצמכם להיות יצירתיים במהלך מסע הייעוד, זה מאפשר לכם להתחבר לראשוניות שלכם, לילד/ה הפנימי/ת, לשמחה הטבעית שלכם, למקורות היצירה הפנימיים שלכם. טיפוח אהבה עצמית יצמיח אתכם בכיוונים שלא חשבתם עליהם, והאנרגיה היצירתית תזרום מכם החוצה ללא מעצורים.
 
    6 – בססו שגרה מבורכת 

שגרה עלולה להביא תקיעות, כי נוצרת תלות במערכת הרגלים שמשאירה אתכם באזור הנוחות ומונעת התפתחות. תהליך של ביסוס רוטינה רצויה, שמלווה במודעות, מאפשר להבחין מתי מתחילים לשקוע בבִיצת הנוחות.שגרה מבורכת מבוססת על התמדה ומחויבות ומשמשת לכם כמסגרת מייצבת, שמעניקה ביטחון, מחזקת את כוח הביצוע ומספקת תמיכה לאורך מסע הייעוד שלכם.  

7 – התייחסו אל האחרים כאל מורים

בין אם האחרים הם נשמות קרובות, שהאנרגיה שלהם תואמות את שלכם, ובין אם האחרים מזוהים עם מכשולים בדרך – אלה גם אלה יכולים לשמש לכם כמורים. "הווה לומד מכל אדם" – כל מי שנקרה בדרככם, לזמן קצר או ארוך, בעיקר אם הוא מעורר בכם התנגדות או כעס, בא ללמד אתכם שיעור, והוא המורה הטוב ביותר שלכם. דרך היחסים עם אחרים, אנו מפתחים יחסים עם עצמנו, דרך היחסים עם עצמנו, אנו לומדים לפתח יחסים עם אחרים.  
  8 – גלו את האתגר בכל משבר  

מַשבֵּר ומִשבָּר הם לא רק בעלי שורש משותף, הם גם בעלי משמעות דומה. מִשבּר הוא גל גדול וסוער, נחשול שמתרומם ואז "נשבר" ומתפוגג. כמוהו גם מַשבּר בחיים –מתנשא מעלינו, מטלטל אותנו חסרי שליטה בתוכו, ואז מטיל אותנו אפיים ארצה נטולי כוח חיים. זה הזמן לחפש את המשמעות של המשבר הזה. מציאת משמעות עוזרת לנו להתחבר למקור הכוח הפנימי שלנו, ולהתחיל לצמוח מחדש.כשמבינים את כוחו המצמיח של המשבר,לומדים לצַפות לאתגר שבמשבר. כאשר תשנו את נקודת המבט ותבינו את תפקידם המחשל של נחשולי החיים, תעברו באחת מעמדה של חוסר אונים משתק לעמדה של עוצמה פעילה. 
 
  9 – צאו אל מחוץ לגבולות של עצמכם  

גם אם גבולות העולם שלכם רחבים בעיניכם, המשיכו לטפח את הכמיהה לצאת אל מחוץ לגבולותיכם, כדי לגלות אופקים רחבים יותר ושפע של אפשרויות חדשות. כאשר נעים ומתקרבים אל האופק, אופק חדש מתגלה תמיד. עליכם לנוע מעמדת המתבונן לעמדת פורץ הגבולות, מעמדת החוזה ההוזה לעמדת המגשים ויוצר המציאות. 
 
10 – פסעו בעקבות המנהיג שבכם
 
יעד מרכזי בדרך הייעוד הוא התחברות למנהיג שבכם, לכוח ההנהגה הפנימי שלכם. אם אתם חשים שאתם עדיין זקוקים למנהיג כדי ללכת אחריו, בחרו מודל של מנהיג מוביל שאתם מעריכים, ואז לִמדו ואמצו את דרכי התנהלותו. כך תתחברו לתכונות אלה שחבויות בכם, ותעצימו אותן, וניצוץ הגדוּלה, שמהבהב בתוככם מרגע לידתכם, ילך אף הוא ויתעצם. כשתפסעו בנתיב הייעוד בעקבות המנהיג הפנימי שבכם, אחרים יבואו בעקבותיכם.  
 
11 – תרמו מעצמכם לקהילה
  
הדרכים לתרום לקהילה ולסביבה שבה אתם חיים הן רבות ומגוונות – מצאו את הדרך המסוימת שלכם לתרום. חשבו מה באפשרותכם להעניק לאחרים, באיזה אופן אתם יכולים להביא ערך ותועלת לאחרים, ועשו מעשה. אפילו תרומה קטנה פותחת את המעגל האינסופי של השפע. נתינה מעצימה את הזרימה של השפע, שהיא רב כיוונית, ומה שאתם נותנים חוזר אליכם בדרך זו או אחרת.  
 
 12 –  התחברו ללא-מודע ולשקט הפנימי
  
הלא-מודע האישי הוא חלק מהתודעה העליונה, על כן, יש ביכולתכם לחוות את היותכם חלק מהוויה אינסופית חובקת כל, ולחוש שלווה עילאית, שלמות פנימית ואחדות עם כל היש. מצאו מהי הדרך המתאימה ביותר עבורכם להתחבר לתודעה העליונה. אין צורך לנדוד למקומות התבודדות אֵי שם –החיבור לתודעה העליונה ולשלווה הפנימית נעשה באמצעות חיבור ל'עצמי'האמיתי שלכם,ויכול להתרחש בכל מקום שבו אתם נמצאים. החיבור ל'עצמי' יביא לגילוי ספונטני של הייעוד שלכם, יסייע לכם להתחבר לייעוד ולממש אותו במלאות.
 
 
תריסר הצעדים להשגת שליטה על חייך ממוספרים למען הסדר הטוב, אך למעשה, אין בהם ראשון או אחרון. כל צעד הוא משמעותי, שווה ערך לשאר הצעדים והכרחי להתקדמות שלך. כך שאפשר לבחור להתחיל עם כל אחד משניים-עשר הצעדים, לפי מה שנכון לך ומשמעותי עבורך, ובלבד שהצעדים ייושמו על ידיך ויעזרו לך לממש את עצמך.  
 
איחולים להצלחה והגשמה, 
 © כל הזכויות שמורות לרות אהרוני
 
רות אהרוני
מימוש מעשי של עקרונות רוחניים
08-9340269   RuthAharoni@gmail.com

הצטרפו אלי לקבלת מידע וכלים ליישום מיידי:
הדרכה מעשית בשיטת "מעגלי העצמה להגשמה עצמית" - www.Neorah.co.il
אימון אישי קצר מועד, טיפול NLP, אסטרו-קואצ'ינג - 
www.Astro-Coaching.co.il
ייעוץ, סדנאות ומאמרים חשובים באסטרולוגיה - www.Astrology4u.co.il
חנות הספרים שלי בנושאי צמיחה אישית ורוחנית - New-Age-Books-Store
למידע על ספריי באנגלית באתר אמזון - Ruth's Books on Amazon