איך למגנט אל חייכם את מה שאתם רוצים -- בשנה החדשה ובכל רגע נתון

על פי הספר: מעגלי העצמה להגשמת הייעוד  

גלגל החיים שמוצג פה מאפשר לכם להרגיש ולדעת איפה נמצאת התשוקה שלכם ואיפה כדאי לכם להשקיע את מירב המשאבים שלכם.

מטבע הדברים יש תחומי חיים שידרשו תשומת לב רבה יותר מצידכם, ויש תחומים אחרים שאולי כבר מימשתם או שנמצאים השנה בעדיפות נמוכה יותר. למעשה, כל תחום חיים קשור עם תחומי חיים אחרים; בראייה ממוקדת על כל תחום חיים, בשילוב עם ראייה כוללת של כל התחומים יחד, תתקבל תמונה רחבה על חייכם, מה שיאפשר לכם לעשות שינוי כוללני רצוי בשנה הקרובה.

פירוט תחומי החיים מובא בהמשך – עשו לכם סדר עדיפויות: שימו בראש הרשימה את התחום שחשוב לכם ביותר להתמקד בו בשנה הנוכחית, ודרגו אחריו את יתר התחומים, לפי העדפתכם. לגבי כל תחום שבחרתם להתמקד בו - שאלו את עצמכם את השאלות הבאות ורשמו תשובות מפורטות ככל האפשר:
* היכן אני נמצא/ת כרגע מבחינת התחום הנדון?

* מה אני מאחל/ת לעצמי השנה בתחום זה לאן אני רוצה להגיע?  

* מה חוסם אותי, מה מפריע לי להגיע לאן שאני רוצה?

* מה עלי לעשות כדי להגיע השנה לאן שאני רוצה בתחום הזה?

* איך יהיו חיי לאחר שאגשים את מה שאני רוצה בתחום זה?

גם אם בחלק מהתשובות שנוגעות לכל תחום ייראה לכם כאילו אתם חוזרים על עצמכם, תמיד יהיה משהו נוסף שעוד לא אמרתם קודם, מה גם שעצם החזרה על הדברים שאתם חפצים בהם ממגנטת אותם אליכם, מבססת בתת מודע שלכם את אפשרויות השינוי ומחזקת את פוטנציאל ההתגשמות.

מי שרוצה להעמיק ולעשות בדק בית יותר מקיף ולמצות את האפשרויות שגלומות בכלי זה - ימצא בסוף המאמר גלגל-חיים אסטרולוגי, שבו מצוינים בכל תחום כמה וכמה נושאים.

אך כיוון שבכל מקרה מומלץ בשלב ראשון להתמקד רק בנושא אחד מכל תחום,

ניתנת לכם פה רשימה ממוקדת עם ציון של נושא אחד בכל גזרת חיים.

 

אלה הנושאים הממוקדים שאתם מוזמנים לבחון באופן יסודי:
1 – טיפוח דימוי עצמי מיטבי

תחום זה מתמקד בטיפוח הדימוי העצמי המיטבי שלכם, ובחיזוק הביטחון העצמי שלכם. על כן, תחום ראשון זה קשור קשר הדוק עם כל אחד מהתחומים האחרים שבגלגל החיים. לכן, חשוב שתענו בהרחבה על השאלות הנ"ל בהקשר לתחום זה, מה שיאפשר לכם להתמקד טוב יותר בהמשך.
 

2 – מצב כלכלי

התמקדות בתחום חיים זה תעזור לכם לתת לעצמכם דין וחשבון מפורט על המצב הפיננסי שלכם, ועל האופציות שיכולות לעמוד על הפרק בנדון.
 

3 – תקשורת

בתחום זה תבדקו את דפוסי התקשורת שלכם עם אחרים. דפוסים אלה מושפעים מדפוסי החשיבה שלכם ומהאמונות שלכם על עצמכם ועל העולם.
 

4 – בית, משפחה

תחום זה עוסק בקונספט של "בית" שכולל גם את המשפחה שלכם וגם את מקום המגורים שלכם. שני נושאים אלה קשורים זה בזה, ותוכלו לעסוק בהם במשותף או אחד אחד.
 

5 – תרבות הפנאי

פה תבדקו עד כמה אתם מאפשרים לעצמכם לעסוק בתחביבים ולהקדיש זמן לתרבות פנאי, דברים שבדרך כלל נדחקים הצידה בגלל חובות החיים.
 

6 – בריאות

כאן המקום להתמקד בשינוי אורחות חיים והרגלים מזיקים, ובביסוס אורח חיים בריא, ולעשות רה-אורגניזציה בהתנהלות היומיומית בנושאי תזונה ופעילות גופנית.
7 – זוגיות

תחום זה עוסק בזוגיות, בין אם יש לכם זוגיות ובין אם אין לכם כרגע זוגיות. כאן המקום לברר לעצמכם מה התיקון שעליכם לעשות כדי ליצור ולבסס מערכת יחסים זוגית איכותית.
 

8 – ניהול משברים  

כאן אתם בודקים את מידת היכולת שלכם להתאושש ממשברים, ומציינים מה הם הכלים שעליכם לגייס כדי שתוכלו להשתקם, להתחדש ולחולל טרנספורמציה משמעותית בחייכם.
 

9 – הרחבת אופקים

פה אתם סוקרים את מרחב האפשרויות שלכם להתפתחות אישית, בין אם זו הרחבת אופקים דרך לימודים, ובין אם זה דרך נסיעות לחו"ל, או כל דרך אחרת שפותחת ומרחיבה את הגבולות שלכם.
 

10 – קריירה, מימוש הייעוד

במתחם זה אתם מתמקדים בקריירה שלכם או באפשרויות הקריירה העומדות בפניכם, וכאן אתם גם מאתרים את המסלול המקצועי שבאמצעותו תוכלו להגשים את עצמכם ואת הייעוד שלכם.
 

11 – חברה וקהילה

בתחום זה אתם מתמקדים בקשרים החברתיים שלכם ובקשרים שלכם עם הקהילה שאליה אתם משתייכים, ובודקים באילו אופנים תוכלו לתרום לחברה בה אתם חיים.
 

12 – התפתחות רוחנית

כאן תשומת הלב שלכם מופנית אל האני הפנימי ואל ההתפתחות הרוחנית שלכם. לכל אחד יש דרך משלו להתקרב ל"אני" האמיתי שלו, ופה המקום לבדוק מהי הדרך האישית שלכם לפרוץ את גבולות התודעה.

 

איחולי הצלחה והגשמה,

אשמח לשמוע מכם מה העליתם תוך כדי עבודה על גלגל החיים


 ©כל הזכויות שמורות / על פי הספר: מעגלי העצמה להגשמת הייעוד

רות אהרוני | מנטורית להתפתחות אישית | 08-9340269 

יישום מעשי של עקרונות רוחניים | מעגלי העצמה להגשמה

 

וכאמור, למי שרוצה להעמיק עוד ולעשות עבודה יותר יסודית – כאן למטה ניתן לכם דגם של גלגל חיים אסטרולוגי:

(וגם >> לחצו כאן וקבלו במתנה פרק >> בתי המפה האסטרולוגית)